همه چيز در مورد آميزش مقعدي


مي خواستم در مورد عوارض آنال س؟ك/س براي خانم ها بدونم
 
 
درباره عوارض س؟ك؟س مقعدي براي خانمها گزارش اثبات شده اي نداريم ولي گفته ميشه كه اين مشكلات رو ايجاد ميكنه
 
 
1- اگه با احتياط صورت نگيرد بدليل وجود مويرگهاي ريز در اون منطقه منجر به خونريزي هاي كم و زياد ميشه
2-بدليل همان احتمال خونريزي ,احتمال انتقال ويروس ايدز بالا ميره.. لذا گفته ميشه بهتره در اين نوع س؟ك/س از كاندوم
 
استفاده بشه.. مگر اينكه اين اطمينان باشه كه شريك شما آلوده نيست.
 
 
 
4- در بعضي گزارشات اثبات نشده گفته ميشه كه شايد احتمال ايجاد سرطان مقعد بالا بره..
 
5- درد شديد از ديگر مشكلات اين نوع س؟ك؟س هست.. با توجه به اينكه اين نوع سكس هم از نظر اخلاقي
 
,هم عرفي.. هم شرعي..و هم قانوني صحيح نيست.. ما در تاپيك هاي قبليمون در باره اين صحبت كرديم كه بهتره
 
زوجين مبادرت به اين نوع س/ك؟س نكنند اما براي كساني كه اصرار دارند
 
 
 
مرداني كه علاقه شديد به نزديكي كردن از معقد هستند اين روش چه مشكلات و بيماري براي طرفين به وجود مي آورد و چگونه مي شود اين مسپله را ترك داد
 
 
 
اصولا هرگونه اعمال س/ك؟سي آميزش جنسي بايد در حالاتي انجام شود كه هردو رضايت كافي داشته باشند و هردو لذت ببرند وقتي يك طرف تمايل نداشته باشد ميتواند با صراحت اعلام كند كه راضي به اين نوع نيست و طرف ديگر هم حق اعمال هيچ گونه
 
زور را ندارد. اما از طرف ديگر ميتوان اينطور بيان نمود كه اگر هردو تمايل داشته باشند در صورتي كه طوري رفتار گردد كه به زن آسيبي وارد نشود حتي ميتواند باعث اين شود كه زن را همچون روش مهبلي به ارگاسم برساند باا ينحال ميتوان ادعا كرد
 
در صورت عدم رعايت مسايل اخلاقي نه تنها درد زيادي براي زن خواهد داشت بلكه باعث ناراحتي هاي مقعدي همچون بواسير براي زن خواهد شد
 
 
 
 
 
سوال:
 
مي خواستم بپرسم اگه آقايي كه مجرد از آلت تناسليش خون بياييد آيا ميشه گفت كه نزديكي از راه مقعد داشته يا نه به علت خونريزي كليه ها مي باشد
 
جواب:
 
يكي ازدلائل ميتونه اون مسئله باشه.. ولي مسلما دلايل ديگري هم وجود داره كه بعضي هاشون اينها هستند اختلالات خوني, مصرف داروهايي مثل ضد انعقاديها, بعضي بيماريهاي كليه....,تنگي هاي مجرا, وجود بيماري در مجراي ادرار مثل بعضي بيماريهاي مقاربتي, بيماريهاي پروستات, بيماريهاي مثانه....
 
 
 
 
 
 
 
گزارش دو نمونه ازسرطانهاي نادر( تاكيد ميكنم نادر) مقعدي كه س.ك؟س مقعدي ميتونه يكي از دلايل اونها باشه
 
 
 
بيماري BOWEN
 
يكي از انواع سرطانهاي پوستي ( SCC يا سرطان سلول سنگفرشي) هست ... كه در مخاط انتهاي مقعد
 
تظاهر پيدا ميكنه. در سنين بالا و جواناني كه زگيل مقعدي و فعاليت جنسي زيادي دارن.. ديده ميشه. علائم
 
آن خارش دور مقعدي سوزش.. يا خونريزي هست. در معاينه پلاك هاي مجزا.. قرمز و پوسته دار ديده ميشود.
 
 
 
لنفوم ناحيه مقعد
 
در ايدزي ها بيشتر هست. اصولا گرفتاري لنفوم در ناحيه مقعد نادر است.. و اگر ديده شده.. بيشتر در هم جنس باز ها
 
مشاهده شده و با علائم تب و توده هاي اطراف مقعدي بروز ميكند. تشخيص آن با نمونه برداري و شيمي درماني و راديو تراپي
 
هست.
 
 
 
 
 
رابطه جنسي مقعدي
 
 
 
 
 
توجه!———Attention
 
-رابطه جنسي مقعدي هم در مردان و هم در زنان بيشترين ميزان خطر انتقال ويروس اچ. آي. وي. را دارد!!
 
- در صورتي كه فردي از اين عمل لذت نمي برد هيچ فردي حتي شوهر، اجازه مجاب كردن شريك جنسي براي تن دادن به اين خواسته را ندارد.
 
-هيچ وقت بلافاصله بعد از رابطه جنسي مقعدي، پيش از شستشوي خود، تماس جنسي واژينال انجام ندهيد!!
 
- هرگز در استفاده صحيح از كاندوم كوتاهي نكنيد.
 
-از نظر مذهب رابطه مقعدي منع شده است.
 
 
 
 
 
* رابطه جنسي مقعدي چيست؟ Anal ***
 
ارتباط جنسي مقعدي بر خلاف تصور عمومي تنها يك رابطه جنسي بين مردان همجنسگرا نيست. هويت جنسيتي انسان ها را مجموعه اي از اميال و خواسته ها تشكيل مي دهند كه رابطه مقعدي يكي از اشكال آن مي باشد.
 
 
 
ميل به رابطه جنسي از طريق مقعد در ادوار گذشته و در فرهنگ هاي مختلف وجود داشته وشناسايي شده است و امروزه نيز دربسياري كشورها در مورد آن تحقيق انجام مي گيرد.
 
 
 
اين شكل از نزديكي براي بسياري افراد لذت بخش نمي باشد، اما ممكن است كه براي بعضي شركاي جنسي كه رابطه هميشگي بين شان، تازگي و جذابيت خود را از دست داده و تكراري شده است، رابطه لذت بخشي محسوب شود.
 
 
 
در ادوار مختلف، در بعضي فرهنگ ها و ملل به عنوان رابطه اي طبيعي مورد قبول جامعه ثبت شده و در ادوار و جوامع ديگر تقبيح و منع شده است.
 
 
 
بدليل اينكه خطر انتقال ويروس اچ. آي. وي. در تماس جنسي مقعدي در مقايسه با ساير راههاي تماس جنسي، بالاترين خطر را به همراه دارد ، توصيه مي شود در صورت انتخاب آن حتماً محافظت هاي بهداشتي و احتياط هاي جانبي لازم صورت بگيرد.
 
 
 
 
 
 
 
* دليل منع رابطه جنسي مقعدي در زوجين
 
گيرنده‌هاي لذت زيادي در كانال anal وجود دارد، منتها مشكلاتي را مي‌تواند براي خانم‌ها ايجاد كند، من‌جمله اينكه عضلات حلقوي كه كانال anal را مي بندد دچار اشكال مي‌شوند.
 
گيرنده‌هايي كه در كانال anal هستند بسيار حساس هستند و براي همين به محض اينكه مدفوع وارد انتهاي ركتوم مي‌شود فرد احساس مي‌كند بايد دستشويي برود. اين گيرنده‌ها به حدي حساس هستند كه فرد تفاوت وجود گاز و مدفوع را مي‌فهمد، يعني فقط كشش نيست، اينها را تفكيك مي‌كند از هم. بنابراين انجام anal s?e?x در درازمدت حتما آسيب‌هايي به فرد وارد مي‌كند و مشكلات ماندگار فيزيولوژيك ايجاد مي‌كند.
 
 
 
 
 
* عوارض رابطه جنسي مقعدي در دراز مدت
 
انجام رابطه جنسي مقعدي به صورت مكرر به تدريج سبب فراختر شدن مقعد شده و چين هاي مخاطي مقعد از بين رفته و در موارد پيشرفته نارسائي عضله اسفنگتر مقعد و بي اختياري مدفوعي نيز ايجاد خواهد شد .
 
 
 
 
 
* عوارض رابطه جنسي مقعدي در كودكان
 
اگر كودكان با زور مورد تجاوز جنسي از مقعد قرار گيرند ، چون مجراي مقعد تنگ و باريكي دارند علائم تروما مانند درد شديد نواحي مقعد ، بالاكشيده شدن عضلات مقعد و قيفي شكل شدن آن،خونمردگي يا خراشيدگي و زخم در لابلاي چين هاي مقعد و گاه پارگي هاي شديد مخاطي و عضلاني مشاهده خواهد شد. چون مقعد از نواحي رفلكس زاي بدن است در موارد نادري حتي مرگ ناگهاني نيز گزارش شده است.
 
 
 
 
 
 
 
* چرا بعضي افراد از رابطه جنسي مقعدي لذت مي برند؟
 
لذت بخش بودن رابطه جنسي از طريق مقعد به علت وجود ميزان زياد پايانه هاي عصبي در بخش مقعد است.
 
در مردان رابطه مقعدي همچنين باعث تهيج و تحريك پروستات (عضوي كه در مرحله اوج تحريك جنسي، احساس لذت را كنترل و ميسر مي سازد) مي گردد.
 
 
 
اما از طرف ديگر به دليل وجود پايانه هاي عصبي بسيار، ممكن است كه در صورت كم توجهي و يا عدم آگاهي هر يك ازشركاي جنسي، درد زيادي در اولين تجربه رابطه مقعدي تجربه شود و خوشي يا لذت نزديكي فروكش كند. ممكن است چنين تجربه اي باعث شود كه بسياري از اين نوع آميزش چشم پوشي كنند.
 
 
 
 
 
* چه گروه هايي بيشتر به اين نوع رابطه روي مي آورند؟
 
در كشورهاي اسلامي و همچنين كشورهاي فارسي زبان، آمار علمي قابل ارجاعي وجود ندارد و با توجه به نوع نگرش فرهنگي موجود نمي توان تحقيق علمي جامعي در اين زمينه به عمل آورد. اما با توجه به جايگاه و بينش افراد نسبت به موضوعاتي مانند پرده بكارت و همچنين وجود محدوديت هاي اجتماعي و مذهبي و همچنين عدم پذيرش نزديكي بين دخترهاي جوان و پسرهاي جوان پيش از ازدواج در بين بسياري از اقشار اين جوامع، احتمال آن داده مي شود كه رويكرد به آميزش مقعدي چه در رابطه (دختر– پسر) و چه در رابطه (پسر– پسر) در ابتداي بلوغ جنسي و گذار به مرحله سن بلوغ و شكل گيري هويت جنسي، به عنوان شكلي از پاسخگويي به كنجكاوي هاي جنسي و رشد شكل شخصيت جنسيتي آنان بيشتر مورد توجه اين گروه سني باشد.
 
 
 
به خصوص در بين زنان جوان به دليل توجه به حفظ پرده بكارت ممكن است كه دختران پيش از ازدواج بيشتر به چنين شيوه اي روي آورند. كه اين خطر انتقال بيماريهاي آميزشي از جمله ايدز را مانند مردان همجنسگرا دربين زنان جوان به يك ميزان بالا مي برد.
 
 
 
 
 
 
 
* آيا پسران جواني كه به اين نوع رابطه روي مي آورند الزاماً همجنسگرا هستند؟
 
مشاهده رفتار تمايل به رابطه مقعدي در بين پسران جوان در كشورهاي فارسي زبان و مسلمان، الزاماً نشانه گرايش آنان به نوع همجنس نيست. به دلايل اشاره شده بالا ممكن است كه هم افراد ناهمجنس خواه و هم اشخاص همجنس خواه، به خصوص در سنين رشد اين نوع از رابطه را بدليل كنجكاوي تجربه كنند، اما نمي توان در صورت مشاهده چنين رويكردي در سنين بلوغ جنسي، به طور قطعي آنان را جزو افراد متمايل به نوع همجنس دسته بندي كرد. اين نوع رفتار تا رشد كامل فرد جوان، كشف و شناخت دقيق تمايلات جنسي اش ،نمي تواند بطور قطعي مشخص كننده تمايل وي به همجنسگرايي باشد.
 
در صورتي كه والديني متوجه چنين رفتاري در ميان پسران جوان خود شدند، بهتر است كه پيش از هر نوع تصميمي با مشاورين پرورشي و روانشناساني كه در زمينه مسايل جنسي و جوانان متخصص هستند، مشاوره كنند.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
* آيا بايستي به شريك جنسي اجازه نزديكي از راه مقعد را داد؟
 
در بسياري از ملل و فرهنگ ها براي رابطه مقعدي چه بين (زن، مرد) و چه بين (مرد، مرد) منع مذهبي وجود داشته و حرام شمرده مي شود. بنابراين بسياري آن را تابو به شمار آمده و از آن اجتناب مي كنند. در صورتي كه شخصي هويت جنسي خود را براساس باورهاي ديني پرورش مي دهد، دستورالعمل پرهيز از آن وجود دارد.
 
 
 
در صورتي كه شخصي هويت جنسي خود را بر اساس مسايلي به غير از باورهاي مذهبي شكل مي دهد، روي آوردن به اين نوع رابطه نيز مانند همه ديگر راه هاي ارتباط جنسي بين دو شريك جنسي، مجموعه پيچيده اي از "انتخاب، تربيت و اميال بيولوژي" است.
 
تا زماني كه شخصي شريك جنسي مطمئني دارد كه مي تواند به او و سلامت او اطمينان داشته باشد و در صورتي كه از اين ارتباط لذت مي برد، لزومي به ترك اين عمل وجود ندارد. مشكل عمومي اين است كه در اغلب موارد افراد از "سابقه رفتارهاي پر خطر" شريك جنسي خود اطلاعي ندارند.
 
 
 
نزديكي براي لذت و ارضاي روحي و رواني انسان ها مي باشد. در صورتي كه فردي از اين عمل لذت نمي برد هيچ فردي حتي شوهر، اجازه مجاب كردن شريك جنسي براي تن دادن به اين خواسته را ندارد.
 
 
 
در اين نوع رابطه لازم است كه مسايل بهداشتي و نكات خاصي رعايت شود كه در زير به شرح آن پرداخته مي شود.
 
 
 
*
 
 
 
 
 
 ميزان خطر انتقال ويروس اچ. آي. وي. در رابطه جنسي مقعدي
 
بر اساس آمار، انتقال ويروس اچ. آي. وي. از طريق رابطه جنسي مقعدي، همچنان بالاترين ميزان درصد خطر اننقال را به خود اختصاص مي دهد. در بين افراد آلوده از طريق آميزش جنسي، مردان همجنسگرايي كه به رابطه مقعدي گرايش دارند، بيشترين قربانيان اين ويروس را تشكيل مي دهند.
 
 
 
مجدداً به اين نكته توجه كامل داده مي شود كه: در صورت آلوده بودن هر يك از شركاي جنسي، ريسك انتقال ويروس ويروس اچ. آي. وي. و ساير بيماري هاي آميزشي كه از طريق خون انتقال مي يابند، در تماس جنسي از راه مقعد بسيار بالا مي باشد.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
* دلايل ميزان بالاي خطر انتقال ويروس اچ. آي. وي. از راه نزديكي مقعدي
 
• ديواره داخلي روده بزرگ (بخش داخلي مقعد) خود قابليت جذب مستقيم مواد و انتقال مستقيم آن به خون را دارد.
 
 
 
• از طرفي، حلقه خروجي جداره مقعد به دليل اينكه مانند واژن قابليت ارتجاعي و انعطاف پذيري لازم براي نزديكي و حركت رفت و برگشتي پنيس ( آلت تناسلي مرد) را ندارد، در نتيجه احتمال خراش برداشتن و خون ريزي آن بسيار بالا مي باشد. اين خراش ها و بريدگي ها اغلب در بافت و بسيار ريز مي باشد و معمولاً با چشم غير مسلح قابل ديدن نيستند.
 
 
 
• همچنين، نوك آلت تناسلي مردان نيز به دليل عدم وجود محيطي مناسب براي حركت رفت و برگشتي احتمال دارد كه دچار خراش در سطح گردد كه اين مورد خطر دريافت ويروس را در شخص فاعل هم افزايش مي دهد.
 
 
 
در اين نوع رابطه، مهم ترين خطري كه اشخاص را تهديد مي كند تماس خوني مستقيم و همچنين مايعات دروني بدن با خون شريك جنسي مي باشد كه در صورت آلوده بودن هر يك از شركاي جنسي، احتمال سرايت ويروس اچ. آي. وي. به شريك سالم وجود دارد.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
* رابطه جنسي مقعدي امن تر
 
 
 
سوالي كه اغلب مطرح مي شود اين است كه چگونه مي توان رابطه جنسي مقعدي امن تري داشت و خود را در مقابل سرايت بيماري هاي مقاربتي و به خصوص ويروس اچ. آي. وي. ( عامل بيماري ايدز) محافظت كرد؟
 
در صورتي كه احتياط هاي جانبي لازم صورت بگيرد، مي توان رابطه ايمن تري در نزديكي مقعدي برقرار كرد.
 
اگر شما از سلامت خود و شريك جنسي تان اطمينان كامل داريد خطري متوجه شما نيست و مي توانيد با رعايت بعضي نكات بهداشتي و پيشگيري، بدون دغدغه ونگراني از اين رابطه جنسي لذت ببريد . مشكل عمومي اين است كه در اغلب موارد افراد از "سابقه خوني و رفتارهاي پر خطر " شريك جنسي خود اطلاعي ندارند.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
* مواردي كه مي تواند ميزان خطر را كاهش دهد:
 
 
 
1- توصيه اكيد به استفاده از كاندوم مي گردد. افرادي كه به صورت مفعول به اين نوع رابطه روي مي آورند مي توانند از كاندوم هاي زنانه استفاده كنند. حتماً بخش همه چيز درباره كاندوم و نحوه استفاده صحيح از كاندوم را به دقت مطالعه كنيد.
 
2- دومين توصيه رعايت بهداشت و شستشوي كامل و دقيق بدن به خصوص اعضاي جنسي مي باشد.
 
3- توصيه بعدي استفاده از مواد نرم كننده و ليز كننده مي باشد. دقت كنيد كه در صورت استفاده همزمان از كاندوم و مواد ليز كننده، از مواد روغني ليزكننده مانند وازلين كه از مشتقات نفتي تهيه مي شوند، استفاده نكنيد . به دليل اينكه باعث سايدگي و پاره شدن كاندوم مي شود، (رجوع به بخش همه چيز درباره كاندوم)
 
4- توصيه چهارم رلكس بودن و آرامش به هنگام انجام اين روش آميزش است. در صورتي كه ماهيچه هاي مقعد سفت باشد احتمال پارگي و درد شديد وجود دارد كه زخم و خونريزي خود باعث تماس مستقيم خوني و در نتيجه بالاتر رفتن خطر انتقال بيماري هاي مقاربتي سرايتي و از جمله ويروس اچ. آي. وي. مي شود.
 
5- توصيه ديگر پرهيز از نوشيدن مشروبات الكي و عدم استفاده از مواد مخدر پيش از تماس و ارتباط جنسي مي باشد. به علت اينكه پس از اثرگذاري الكل و مواد مخدر شما كمتر قادر به كنترل و تصميم گيري هستيد كه اين خود ميزان پذيرش خطر را در افراد بالا مي برد.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آيا س"ك"س از پشت به دفعات باعث گشادي خواهد شد؟
 
 
 
من و تعدادي از همكاران سابقم در حال بحث در مورد مسله اي هستيم.يكي از دوستانم مي گويد كه اگر فردي به تعداد زياد از پشت س"ك"س داشته باشد عضله وي قابليت خود را براي بسته شدن از دست خواهد داد و ديگر تنگ نخواهد شد.اما من و يكي ديگر از دوستانمان عقيده داريم كه اينگونه نيست و هر چقدر كه فردي سكس داشته باشد اصلا اهميتي ندارد و عضله اسفنگتر پشت به اندازه اصلي خود باز خواهد گشت.حال ممكن است بگوييد كداميك از اين نظرها درست است؟
 
 
 
تبريك مي گويم! شما شرط را برده ايد!
 
 
 
عضله اسفنگتر پشت طوري طراحي و ساخته شده كه قابليت داشته باشد بي نهايت باز و جمع گردد. باز شدن و كشيده شدن آن اصلا
 
دليلي براي اينكه ديگر نتواند به خوبي سابق جمع شود نيست. تحقيقات بسيار و دراز مدتي در اين زمينه انجام شده تا پژوهشگران متوجه شده اند كه ارتباطي بين باز شدن عضله پشت و بسته شدن ان وجود ندارد و هيچگونه ممانعتي را براي يكديگر توليد نخواهند كرد و اصلا مم نيست كه فرد تا چه ميزان تجربه س:ك:س از پشت داشته است
 
 
 
به خاطر بسپاريد كه س:ك:س از پشت بخاطر كشيدگي و پارگي ذرهبيني مويرگها راهي بسيار ساده براي انتقال بيماريهاي جنسي مي باشد.درنتيجه بخاطر بسپاريد كه حتما در طول س:ك:س از كاندوم استفاده كنيد اما اينكه نگران باشيد كه نتوانيد عضله پشت خود را بخوبي قبل جمع كنيد و عضله گشاد شده باشد چيزيست كه صحت ندارد.
 
 
 
 
 
چرا افراد گي از انال س"ك"س لذت مي برند
 
 
 
من دختري 19 ساله هستم و داراي دوست پسر. يكبار من و تعدادي از دوستانم در مورد س:ك:س در حال صحبت كردن بوديم و وارد موضوعي در رابطه با غده پروستات و اينكه چگونه مردان از اين تماس لذت مي برند و گي ها نيز از س؟ك:س از پشت دچار ارگاسم مي گردند شديم.
 
من بسيار علاقه مند شدم به اين مسئله و روز بعد كه با دوست پسرم مشغول معاشقه بودم سعي كردم كه با انگشت پشت وي را ماساژ بدهم و نقطه مورد نظر را تحريك كنم . اما نتيجه اين شد كه دوست پسر من بشدت عصباني شد و شروع به فرياد كشيدن كرد! وي عنوان كرد كه فقط افراد گي از اين مسئله لذت ميبرند و دوست دارند اين نقطه در آنان تحريك شود ، نه ساير مردان. آيا اين درست است؟ آيا من كار اشتباهي انجام داده ام؟
 
 
 
 
 
 
 
من فكر مي كنم اگر شما احساس گناه از كاري مي كنيد ، اين است كه تلاش كرده ايد تا به پارتنر خود لذت بيشتري بدهيد! كار تحريك و ماساژ غده پروستات و جي اسپات مردان ( كه توسط وارد كردن انگشت و يا اجسام مربوطه به داخل آنال انجام مي گيرد ) نتيجه اي بسيار لذت بخش براي عموم مردان خواهد داشت.
 
 
 
اما به هر حال اين بسيار هم رايج است كه افراد فكر كنند اينكار يكي از فعاليتهاي جنسي است كه فقط توسط افراد گي صورت مي پذيرد.اين بخاطر اين است كه به اشتباه تصور مي گردد اكثر روشهاي مربوط به انال سكس توسط افراد گي انجام مي پذيرد . اما واقعيت اين است كه بسياري از مردان چه همجنس خواه و چه غير همجنس خواه از ماساژ انال لذت ميبرند. واقعيت ديگر اين است كه بسياري از افراد غير همجنس خواه داراي هومو فيا (ترس از اينكه گي شوند يا توسط ديگران گي خوانده شوند ) هستند. در نتيجه ترجيح مي دهند كه داشتن يكسري از لذتهاي جنسي را فدا كنند تا اينكه چنين لذتهايي را دريافت نمايند كه عموما توسط افراد گي دريافت مي شود.
 
 
 
يكبار ديگر عنوان مي كنم كه شما هيچ كار اشتباهي انجام نداده ايد. برخوردهاي افراد با يكديگر متفاوت است
 
 
 
بهتر است زمان ديگري كه خواستيد چنين يا ديگر تجربه هاي جنسي را داشته باشيد اول از وي اجازه بگيريد.
 
 
 
بهتر است با وي صحبت كنيد و در مورد نيت و قصدي كه داشتيد توضيح بدهيد.كسي چه ميداند شايد بعد از صحبت زندگي جنسي شما داراي نمك بيشتري گرديد.
 
 
 
 
 
 
 
G – SPOTدر مردان
 
 
 
من سوالي دارم كه فكر نمي كنم تا بحال به آن اشاره كرده باشيد. براي من بسيار مهم است كه تكنيك ماساژ پروستات رو ياد بگيرم. همسر من از تحريك آنال و ماساژ آن لذت ميبرد و ياد گيري و انجام آن توسط من براي وي بسيار به رابطه ما كمك خواهد كرد.لطفا من را راهنمايي كنيد كه چگونه اينكار را انجام دهم؟
 
 
 
آنال س"ك"س و ماساژ از پشت و موارد اين چنين تا اكنون همچنان يك تابو براي افراد باقي مانده است. تكنيكهاي س"ك"س از پشت از جمله تكنيكهايي است كه زنان و مردان كمي با توجه به نوع گرايشات آنها ، حاضر به انجام آن هستند و يا اينقدر با خود راحت گرديده اند كه بتوانند از آن لذت ببرند. در زنان مدام از نقطه جي حرف زده ميشود و مدام بروي شناسايي آن تاكيد مي گردد. در مردان اين نقطه حساس و قدرتمند پروستات ميباشد كه در آنال كانال قرار گرفته است. كار اصلي پروستات كمك به بخش توليد مثل مي باشد. پروستات قبل از برون پاشي مني در مردان ، ماده اي را به آن اضافه مي كند كه تاثير مستقيم در حيات و نقل و انتقال اسپرمها و عمر آنها دارد.
 
اما اينكه شما بايد چگونه اين لذت را به مرد خود بدهيد. در ابتدا بايد بدانيد كه با شروع ماساژ همسر شما ممكن است احساس كند كه بايد ادرار و يا مدفوع نمايد. همچنين بدانيد كه بايد ناخنهاي دست خود را بگيريد و سوهان زده باشيد كه هيچ زائده تيزي در آن نباشد. آرامش شما نيز اهميت دارد. اينكه شما و همسرتان آرام باشيد مسير حركت را بسمت لذت سوق خواهد داد. پس سعي كنيد آرامش خود را بدست آوريد . بعضي ها با حمام آب گرم ريلكس بهتري مي شوند . شروع به ماساژ وي نماييد. آرام دستتان را بروي بدن وي حركت دهيد . و به آرامي بسمت پشت وي دست خود را بغلتانيد. حتما از مواد چرب كننده استفاده نماييد چه در طول ماساژ و چه در طول وارد كردن انگشت خود بداخل آنال. براي اينكه احساس بهتر داشته باشيد و همينطور سلامت بيشتر مي توانيد از يك دست كش لاتكس استفاده نماييد. شروع به مالش عضله اسفنگتر پشت وي كنيد. آن را چرب نمايد و آرام با انگشت اشاره خود به آن كمي فشار بياوريد.بخاطر بسپاريد كه اين عضله براحتي باز ميگردد و فقط احتياج به كمي زمان وآمادگي دارد. پس از فشار و زور بي مورد استفاده نكنيد. زمانيكه عضله احساس راحتي نمايد خود را شل مي نمايد . مي توانيد از روغن و مواد چرب كننده مخصوص استفاده كنيد كه دماي بالاتري دارند و آنال را گرم مي كنند. پس از وارد كردن انگشت اشاره خود به آرامي شروع به ماساژ نماييد..در ابتدا شايد لازم باشد كه در اين مرحله باز هم دست نگه داريد و بگذاريد كه انگشت فقط داخل بماند و با دست ديگر براي مدتي شروع به ماساژ بيضه ها و آلت وي نماييد تا بدينوسيله باز هم زمان براي آلت و عضله آنال فراهم گردد تا خود را با شرايط هماهنگ سازد. شما مي توانيد فضاي بين بيضه ها و آنال را هم ماساژ دهيد ، بماليد و يا فشار دهيد . اين نيز به تسريع پروسه كمك خواهد كرد. اين شروع ماساژ است و شما احتياج داريد كه بدانيد همسر شما چه احساسي دارد پس براي همين مهم بهتر است كه مدام وي را تشويق كنيد كه در مورد احساسش با شما حرف بزند و بگويد كه چه كنيد. در زمانيكه ديديد همسر شما شروع به لذت بردن از ماساژ نمود مي توانيد انگشت ميانه خود را نيز وارد نماييد. بخاطر بسپاريد كه حتما اينكار را با چرب كردن بيشتر و استفاده از روان كننده هاي مربوطه انجام دهيد. بخاطر بسپاريد كه هردو شما نا آشنا هستيد و بهتر است كه اين تمرينات را در پوزيشنهاي مختلف امتحان كنيد تا دريابيد كداميك بيشتر لذتبخش و راحتر مي باشد. در اين زمان شما مي توانيد بروي كمر وي دراز بكشيد و وقتي كه احساس كرديد همسر شما آرامش كافي دارد انگشت خود را به آرامي به اندازه يك اينچ به سمت بالا و بروي ديواره آنال كانال بالا ببريد .سعي كنيد كه برآمدگي را بروي آن شناسايي نماييد. اين پروستات است. زمانيكه آن را پيدا كرديد سعي كنيد به آرامي انگشت خود را به شيوه حركت اشاره " بيا بيا " تكان دهيد و بروي آن مالش ايجاد نماييد. دقت نماييد كه شما در حال استفاده از پوست و انگشت خود هستيد و نبايد با ناخن به آن ضربه يا فشاري وارد نماييد. حال از همسرتان بپرسيد كه چه حسي دارد و چه مي خواهد. آيا فشار بيشتري احتياج دارد و يا كمتر ؟ آيا سرعت بيشتر مي خواهد يا كمتر ؟ در اين حالت بسياري از مردان دوست دارند كه همزمان اورال س"ك"س نيز داشته باشند . پس سعي كنيد كه از پوزيشنهايي استفاده كنيد كه همزمان بتوانيد به وي اورال سكس را برسانيد. در غير اينصورت بيضه ها و آلت وي را نيز چرب كنيد و با دست ديگر شروع به مالش و ماساژ آن نماييد.
 
 
 
بخاطر بسپاريد كه ماساژ آنال ممكن است كه براي مدتي به وي اين حس را بدهد كه مي خواهد به دست شويي برود! بياد بسپاريد كه اين تنا يك حس است و عموما اصلا چنين چيزي صورت نمي گيرد. در زمان آنال سكس مخصوصا ، بدن تمامي مواد زائد را بسمت عقب برگشت ميدهد تا ممانعتي صورت نگيرد. اين را بخاطر بسپاريد كه اگر همسر شما چندان در مراحل اول احساس رضايت نداشت اين تنها بخاطر اين است كه بايد به آن عادت كند. بايد ذهن خود را نيز آزاد نمايد . بسياري از مردان ارگاسمهاي شديدي را در طول ماساژ دارا مي گردند و مانند زنان شديدا آنها را تحريك مي نمايد . اينكه عموما مردان و بخصوص افراد گي از رابطه آنال لذت مي برند اين است كه سر آلت نيز دقيقا همين تماس را با پروستات برقرار مي كند و لذت ناشي را آيد فرد مي نمايد . نكته ديگر اينكه آنال س:ك"س احتياج به ذهنيتي گشوده و آرام دارد . هرگونه اصرار به زور يا فشار يا چنين چيزهايي باعث عدم بدست آوردن لذت و دريافت ناراحتي خواهد گرديد. اين مسئله در زنان همواره عنوان مي گردد كه آنها بايد از نظر ذهني براي س:ك:س آماده باشند در غير اينصورت آنها جز درد و فشار چيزي بدست نخواهند آورد. اين مسئله در مورد مردان و آنال س:ك:س نيز صدق ميكند .
 
 
 
اميدوارم اين تمرينات باعث گردد كه شما بتوانيد تجربه هاي جديدي را كسب كنيد و همينطور دريابيد كه تمامي اين مسائل احتياج به اطمينان طرفين به يكديگر دارد
 
 
 
 
 
 
 
 
 
درد بعد از مقاربت مقعدي
 
 
 
سوال
 
 
 
بعد از انجام مقاربت مقعدي من احساس كردم كه از ناحيه مقعد شريك من خون مياد... گرچه در معاينه آثار هيچ زخمي ديده نمي شود.روز بعد احساس درد از داخل كرد اما من نتونستم محل دقيق اونو پيدا كنم. خطرات احتمالي مقاربت مقعدي چه هست و آيا لازمه كه به پزشك مراجعه كنم؟
 
 
 
جواب
 
 
 
صدمات جدي ناشي از مقاربت مقعدي شايع نيست. اگر شما از داخل احساس درد مي كنيد و اگر خون مي بينيد بهتره با پزشك خانواده خودتون مشورت كنيد در اينجا مي خواهيم كه در باره بعضي از عوارض احتمالي مقاربت از مقعد صحبت كنيم
 
 
 
خوني كه شما ميبينيد ممكنه كه از بواسير باشه... كه در واقع به علت تورم وريد هاي اون قسمت ايجاد شده است.عروق بواسير مي تونن شكننده باشن و ايجاد درد و خونريزي كنند...گرچه لزوما با اون نوع دردي كه شما توصيف كردين تطابق ندارن.كساني كه بواسير دارن...مكرر احساس بيرون زدگي عروق اون منطقه را دارند و البته در لمس هم حساس است.خونريزي اينها معمولا پس از اجابت مزاج ديده ميشه و يا اينكه روي مدفوع خارج شده آثاري از خون وجود خواهد داشت
 
 
 
 
 
درد و خونريزي در حالت ديگري كه زخم و فيسور نام دارد نيز ممكن است وجود داشته باشد .حتي زخم هاي بسيار كوچك ممكنه درد هاي شديدي ايجاد كنندبراي اينكه باعث اسپاسم و گرفتگي شديدي مي شوند. اونها به كندي خوب مي شوند براي اينكه حركات مكرر روده اجازه به اصطلاح آرامش را به آنها نمي دهند. با اين قبيل زخم ها نيز همانند وجود بواسير ممكنه پس از اجابت مزاج خون ديده بشه يا اينكه روي مدفوع خون باشه
 
 
 
 
 
يك عارضه نادر اما مهم مقاربت مقعدي... سوراخ شدن روده ها هست. براي درمان اين مشكل بسيار مهم بايد حتما در بيمارستان بستري شد و جراح بايد اون قسمت رو ترميم كنه و آنتي بيوتيك بايد براي جلوگيري از عفونت تجويز بشه.درد شديد , تب بالا و احساس فشار در ناحيه شكم از مشخصات اين مشكل است. اين حالت نياز به درمان اورژانسي دارد چه توسط پزشك خانواده ديده شود و يا اينكه در واد اورژانس بيمارستان پذيرش شود
 
 
 
اگر پزشك خانواده نتونه تشخيص بده كه علت درد چه هست... بايد انتهاي روده توسط وسيله اي ديده شود. آنوسكوپ كمك قابل توجهي ميكنه... براي اينكه ميشه دقيقا ديد كه آيا زخم و فيسوري هست يا نه.اگر نياز به ديد عميق تر باشه ... بايد از وسيله ديگري
 
كه سيگوئيدوسكوپ ناميده ميشه استفاده كرد كه البته كار پزشك متخصص هست
 
 
 
نشستن در تشت آب گرم تا حد قابل ملاحظه اي درد اين قسمت رو كم ميكنه
 
 
 
 
 
 
 
 
 
درد ناحيه مقعد پس از مقاربت مقعدي(ادامه مطلب قبلي)
 
 
 
كرم ها و پماد هاي متعددي وجود دارند براي اينكه درد اون قسمت را تا حدي كم كنند... اونها را بيش از چند روز استفاده نكنيد. مراقب بهداشتي شما بهتر مي تونه به شما بگه كه اينها رو براي چند روز مي توانيد استفاده كنيد
 
 
 
دارو و تركيبات متعددي وجود دارند( فروش بدون نياز به نسخه) كه به عنوان نرم كننده عبور مدفوع براي بيماران دچار بواسير و يا زخم اون قسمت به فروش ميرسند و مي توانند براي اين دسته بيماران نيز مفيد باشد.اين پماد ها مي توانند جلوي بيشتر شدن جراحت را هنگام عبور مدفوع بگيرند
 
 
 
رژيم هاي حاوي فيبر زياد به عبور بهتر مدفوع كمك قابل توجهي مي كنند
 
 
 
با اقدامات گفته شده اغلب بواسير ها و زخم هاي ايجاد شده اون قسمت بهبود قابل ملاحظه پيدا مي كنند. ندرتا پيش مياد كه يك بواسير و يا زخم عفوني بشه و در آن لخته تشكيل بشه و يا اينكه بهبودي اون طول بكشه.به همين دليل ممكنه پزشك شما توصيه عمل جراحي كند.
 
 
 
تا زماني كه بواسير اون قسمت و يا زخم اون قسمت خوب نشده اند از اقدام به مقاربت مقعدي مجدد پر هيز كنيد اما اگرمجددا اقدام
 
به مقاربت كرديد اين اقدامات را براي جلوگيري از ايجاد شقاق انجام دهيد
 
 
 
 
 
 
 
مقاربت بايد بسيار به آرامي انجام بشه
 
از نرم كننده هاي محيط زيادي استفاده كنيد
 
اگر انگشت بايد وارد مقعد بشه... ناخن ها بايد گرفته شده باشه و نرم باشه و تميز
 
بعضي ها دوست دارند كه مقاربتشون رو با ورود انگشت شروع كنند...اگر درد وجود داره...مكث كنيد تنفس كنيد و پس از رفع درد دوباره اقدام كنيد.اگر با يك انگشت مشكلي نبود...شما مي توانيد با ابزار س"ك"س (s"e"x toys) و يا با آلت ادامه بديد
 
 
 
 
 
اگرسر شما(مفعول) هنگام مقاربت پائين باشه... درد كمتري احساس خواهيد كرد
 
مطمئن باشيد كه تمام اصول مراقبت و پيشگيري از عفونت هاي ناشي از مقاربت را رعايت كرده ايد... به عنوان مثال در هر حالتي كه به نوعي با مايعات و ترشحات بدن سروكار دارد بايد از كاندوم استفاده كرد
 
 
 
مقاربت از مقعد باعث ايجاد بواسير نمي شود
 
 
 
خيلي از زنان از اين مي ترسند كه مقاربت از مقعد باعث ايجاد بواسير و يا شقاق و يا آسيب ديواره روده ها مي شود.بعضي هم از گرفتار شدن به بي اختياري مي ترسند و فكر مي كنند شايد مجبور شوند كه تا آخر عمراز پوشك هاي بالغين استفاده كنند.
 
 
 
اگرانجام مقاربت از مقعد با رضايت دو طرف انجام بشه و مخصوصا باعث لذت دوطرف بشه... مشكلي براي انتهاي روده ها ايجاد نميشود و اگر شريك شما آلوده به بيماريهاي مقاربتي نباشد...ورود مايع مني مشكلي ايجاد نمي كند. اگر به سالم بودن شريك
 
جنسي تان اطمينان نداريد از كاندوم استفاده كنيد. بهتره هنگام مقاربت مقعدي از كاندوم هاي اسپرم كش استفاده نكنيد...چون باعث
 
تحريك و ايجاد حساسيت انتهاي ديواره روده ها مي شود

نوشته شده توسط اميد | ۲۳ خرداد ۱۳۹۰ ساعت ۱۰:۰۷:۴۴ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |